Kepurė

Švedijoje

© 2017 GVA

 Žiedavimas Švedijoje

Paukščių žiedavimas Švedijoje

Paukščiai Švedijoje pradėti žieduoti 1911 metais. Iki 2006 m. sužieduota daugiau nei 11 milijonų paukščių ir sulaukta daugiau kaip 145 tūkstančių pranešimų apie žieduotus paukščius. Šie gausūs duomenys leidžia tiksliau išaiškinti paukščių migracijos kelius, žiemojimo ir perėjimo vietas.

Čia pateikiami duomenys apie Švedijos žiedavimo stotyse žieduotus paukščius.

Bendri duomenys
Rūšis Žieduota Rasta žieduotų paukščių iki 2004 m. Žieduotų / rastų paukščių procentas
1999 m. 2000 m. 2001 m. 2002 m. 2003 m. 2004 m. 2005 m. 1911-2004 m.
VISO:319854319137323957276066330810315294315294110262821400181,27
2006 m. duomenys
Gavia stellata704650406348251060777,26
Gavia arctica112112562710,55
Gavia adamsii11100
Tachybaptus ruficollis3312613,85
Podiceps cristatus1114240114,58
Podiceps grisegena217317,65
Podiceps auritus113026,67
Podiceps nigricollis60
Fulmarus glacialis111113925,13
Hydrobates pelagicus1210371349612,24
Oceanodroma leucorhoa20
Sula bassana331410
Phalacrocorax carbo22612875256523532352252925893656820315,55
Botaurus stellaris36512432432911,93
Ardea cinerea26539035032123328134917187233513,59
Ciconia nigra50
Ciconia ciconia138311210276,86
Cygnus olor56523423361352513922685249,22
Cygnus columbianus4125
Cygnus cygnus1414244640410525,99
Cygnus olor/cygnus4375
Anser fabalis1152725118,75
Anser brachyrhynchus30
Anser albifrons1146868,82
Anser erythropus19315,79
B.leucop/A.erythr11100
Anser anser208169922841951196459115417,87
Anser indicus36200
Branta canadensis6147531438106201624,87
B.canaden/A.anser110
Branta leucopsis320510541224283152216724778810,87
Branta bernicla249963232139107,19
Tadorna tadorna444945572361916824881214,86
Anas penelope2181323174584610,04
Anas strepera4131192218,49
Anas crecca191320261234137463078917,04
Anas platyrhynchos394296310126316471555141650779527610,39
Anas acuta4321518588213214,97
Anas acuta/platyrh.10
Anas querquedula121922211,46
Anas clypeata212495311912,49
Netta rufina1119,09
Aythya ferina11252125251411590335,59
Aythya fuligula11248529764504161545188,42
Aythya marila2158138,23
Somateria mollissima10712416423649144224115556181511,67
Polysticta stelleri20
Clangula hyemalis11170710
Melanitta nigra118211,11
Melanitta fusca43112612325,23
Bucephala clangula7644277278611087635105,82
Mergus albellus8614636,52
Mergus serrator105188946507428,28
Mergus merganser324522179151323002219,61
Pernis apivorus1428102315271119891658,3
Milvus migrans1211218,18
Milvus milvus665791611047581165847,21
Milvus milvus/migrans12216,67
Haliaeetus albicilla182212199244235285294316469421,93
Circus aeruginosus16884111114919513456792394,21
Circus cyaneus511115907913,39
Circus macrourus8112,5
Circus pygargus5237739283,79
Accipiter gentilis46637350854659532953321602364516,87
Accipiter nisus55337435223337633140216574171110,32
Buteo buteo48626643635136525333717343212112,23
Buteo lagopus3011832220251140813308,09
Aquila rapax10
Aquila chrysaetos659677115116162125151427217,97
Pandion haliaetus46139749825544929334419555216511,07
Falco tinnunculus23502145232921912131205524623607813383,71
Falco vespertinus17114,29
Falco columbarius2177424202924101104,56
Falco subbuteo94589914915444,81
Falco rusticolus313424338482634392,62
Falco peregrinus140158148181161147169306532910,73
Bonasa bonasia1212373770,95
Lagopus lagopus21488523,49
Lagopus mutus1211321,77
Tetrao tetrix1445352,42
Tetrao urogallus2497739267392327472,02
Perdix perdix*6112612851550,43
Coturnix coturnix190
Phasianus colchicus*25840190,07
Rallus aquaticus411710161417873161,83
Porzana porzana3221121329351,71
Porzana parva160
Crex crex2718183014122482091,1
Gallinula chloropus12107127151818691015,4
Fulica atra713192619201132882798,49
Grus grus3930344548375866919128,55
Haematopus ostralegus9081797661478390574334,78
Recurvirostra avosetta792274647204039691393,5
Charadrius dubius224125908213071588637961,11
Charadrius hiaticula259231229112204267421190345012,63
Charadrius alexandrinus14396246,06
Charadrius morinellus13101223741,69
Pluvialis apricaria135237215483153,11
Pluvialis squatarola6195471629451,7
Vanellus vanellus165761331201902031913610611763,26
Calidris canutus6855631276937534342821,89
Calidris alba223372922962,62
Calidris ruficollis10
Calidris minuta94222915241776701221,59
Calidris temminckii32453413412292292421,83
Calidris subminuta10
Calidris fuscicollis10
Calidris melanotos1170
Calidris ferruginea69219276214120615475361241,65
Calidris maritima61392032112106771592211,32
Calidris alpina208551981906122016106084764820752740021,93
Limicola falcinellus5362521019708121,69
Tryngites subruficollis1140
Philomachus pugnax23937919799351740155905113,28
Lymnocryptes minimus4112021296521095433,93
Gallinago gallinago1066175766563118120007646,37
Gallinago media15271332033041,21
Scolopax rusticola20171818151716177121612,2
Limosa limosa708624618132,1
Limosa lapponica534116211518224,25
Numenius phaeopus2820152615171329651,69
Numenius arquata5728423535293339092506,4
Tringa erythropus1018554432835118,02
Tringa totanus131160314365224466159158385573,52
Tringa stagnatilis10
Tringa nebularia5328262831207985333,35
Tringa ochropus453718282920122390602,51
Tringa glareola4533102952071422601463150056630,21
Xenus cinereus20
Actitis hypoleucos234204282265305194181236232791,18
Arenaria interpres7658365965928157821332,3
Phalaropus lobatus1656134343551,15
Phalaropus fulicarius110
Stercorarius pomarinus10
Stercorarius parasiticus473639312219261185161,35
Stercorarius longicaudus152111161132920,61
Stercorarius skua110
Larus melanocephalus115120
Larus minutus4111663762262073550,68
Larus ridibundus5165503447585095478141033295194295124096,39
Larus canus10771163133313411526116412368983648955,45
Larus fuscus100655414138958678401565270649033,34
Larus argentatus1225107111761187107593590443982494411,24
Larus hyperboreus40
Larus marinus45744349941729926829615985221013,83
Rissa tridactyla413554314734511343372,76
Pagophila eburnea10
Sterna caspia5294734904752973813892909522227,64
Sterna sandvicensis66229110932794111285215996242,89
Sterna dougallii110
Sterna hirundo88362559982210618781135533866661,25
Sterna paradisaea11968558351240113013661180311912100,67
Sterna albifrons1181382674330594470671,5
Chlidonias niger10244981156962382242311,38
Chlidonias leucopterus110
Uria aalge6881488130613951896192321085362830485,68
Alca torda715681563461359528311154564633
Cepphus grylle458402503371479467407143017345,13
Alle alle222414,17
Fratercula arctica270
Columba oenas3130617784898336502015,51
Columba palumbus3072555878745450153637,24
Streptopelia decaocto851422992181471098779112383,01
Streptopelia turtur113825,26
Cuculus canorus181718172129181405120,85
Tyto alba814782956321,36
Bubo bubo569102162149130145153441796021,73
Nyctea scandiaca119684,08
Surnia ulula11203127352184351,6
Glaucidium passerinum297102911243172093473212240,75
Athene noctua10
Strix aluco15424331669870159747412753870929237,55
Strix uralensis4074137643535519558860283996,62
Strix nebulosa53911084242339024462279,28
Asio otus5395807041799867883094,55
Asio flammeus63977831016565,51
Aegolius funereus95773286473350329577299544651,55
Caprimulgus europaeus221799152012959202,09
Apus apus780740567654585610560575224000,7
Alcedo atthis99227276272971426044162575,82
Merops apiaster20
Coracias garrulus230
Upupa epops1210
Jynx torquilla3143194445265638501170257831150,45
Picus canus3750891331161298284940,47
Picus viridis282825211620332561532,07
Dryocopus martius332817112424332951270,91
Dendrocopos major5702431131279405392377136271381,01
Dendrocopos medius200
Dendrocopos leucotos9102826151,92
Dendrocopos major/leucotos20
Dendrocopos minor653232358884333072130,42
Picoides tridactylus16771821331057210,17
Calandrella brachydactyla140
Galerida cristata13832,17
Lullula arborea71241079992130,33
Alauda arvensis201162845917246476370,57
Eremophila alpestris120531,46
Riparia riparia181816142131208921349836811597766230,39
Hirundo rustica21971935119213801556124916641104893720,34
Hirundo daurica120
Delichon urbica280382403342366366347517521730,33
Delichon urbica/H.rustica70
Anthus richardi60
Anthus godlewskii10
Anthus campestris1126090,71
Anthus hodgsoni111190
Anthus trivialis267126952027237224741729280673819900,12
Anthus gustavi10
Anthus pratensis7169887251292228025443101448381090,24
Anthus cervinus1230261463579440,5
Anthus petrosus402350205407501442400185251380,74
Anthus spinoletta140
Anthus rubescens110
Motacilla flava11875475261033832109411141244103770,3
Motacilla flava/citreola60
Motacilla citreola1160
Motacilla cinerea3483883464764424643538990600,67
Motacilla alba11391297101311601415130410491217926720,55
Bombycilla garrulus1365107100825012527111485188362381,26
Cinclus cinclus26981921283016589669168274249621445,05
Troglodytes troglodytes3225595248773807228030543563782961490,19
Prunella modularis66566540559575236091442863431377995270,38
Prunella montanella40
Prunella atrogularis10
Prunella collaris10
Erithacus rubecula1800528990245902182820421221872104873413924440,33
Luscinia luscinia53351442141546553346615244610,4
Luscinia megarhynchos1221300
Luscinia svecica231416612217197722162014941777942020,26
Tarsigur cyanurus111180
Irania gutturalis130
Phoenicurus ochruros466958465062522780180,65
Phoenicurus phoenicurus27522170285718441900267320601331734530,34
Saxicola rubetra67660969871766380451245528850,19
Saxicola torquata1440
Oenanthe oenanthe406473516537700598534333411010,3
Oenanthe pleschanka10
Oenanthe hispanica10
Oenanthe deserti10
Zoothera dauma110
Zoothera sibirica10
Catharus fuscescens10
Turdus torquatus933367441871,67
Turdus merula258324313308221826072271231510544520481,94
Turdus pilaris7935957686346117445846628010981,66
Turdus philomelos188724442676196022981873216710936217481,6
Turdus iliacus8719359978269881027975476086771,42
Turdus viscivorus221939322369131981381,92
Cettia cetti20
Locustella lanceolata1114125
Locustella naevia12791110851281381235588140,25
Locustella naevia/lanceolata30
Locustella fluviatilis3211916121120422102,37
Locustella luscinioides146261480
Acrocephalus paludicola21190
Acrocephalus schoenobaenus52005049409649873681446923521390997100,51
Acrocephalus agricola22160
Acrocephalus dumetorum52151511715542,58
Acrocephalus palustris141513981245164020131828170632311740,23
Acrocephalus scirpaceus133371244188831080699719115754437497125620,68
Acrocephalus scirpaceus/palustris1430
Acrocephalus arundinaceus52736214316116616022055391773,2
Hippolais pallida20
Hippolais caligata2390
Hippolais icterina48045546354664272868421945570,26
Hippolais polyglotta10
Sylvia undata10
Sylvia cantillans211230
Sylvia melanocephala1140
Sylvia nana130
Sylvia nisoria7761781095467553388230,68
Sylvia curruca33963021329232842689398921321007462260,22
Sylvia communis2766275420432422228826961902874822140,24
Sylvia borin35882136316926332348247522321070732470,23
Sylvia atricapilla4231296538083421351534133389928232680,29
Phylloscopus trochiloides4581428121049620,4
Phylloscopus borealis2721360
Phylloscopus proregulus162076252154030
Phylloscopus inornatus131773218333660
Phylloscopus humei11170
Phylloscopus schwarzi31112340
Phylloscopus fuscatus3122311340
Phylloscopus bonelli190
Phylloscopus sibilatrix53757942748747946634420183430,21
Phylloscopus neglectus10
Phylloscopus collybita1727259323432653340936702601544651020,19
Phylloscopus ibericus1120
Phylloscopus trochilus39269299353037826839271113109123585102006212520,12
Regulus regulus12876483893262640241125718004336886488146320,1
Regulus ignicapillus1612231113112126310,38
Muscicapa daurica10
Muscicapa striata11149501312113210459001052706211720,24
Ficedula parva52765577919753301980,26
Ficedula narcissina10
Ficedula albicollis323963026074800450256276825975583290,34
Ficedula hypoleuca1280012883130431318913126123771047770732222130,31
Ficedula hypoleuca/albicollis69885590219852953427140,41
Panurus biarmicus10052067135338298213771006350013310,95
Aegithalos caudatus6724059162621613842068130730736940,31
Parus palustris8989688049019921013970487281800,37
Parus montanus6997606555671594132554336566940,26
Parus cinctus3752294111190632324190,82
Parus cinctus/montanus220
Parus cristatus515169661131711496385110,17
Parus cristatus/montanus110
Parus ater861113710241198201596472966945920,14
Parus caeruleus2365612983208371704242980235382415452405922870,44
Parus caeruleus/cyanus12200
Parus major2139617492182532182527720237672430162808441150,66
Sitta europaea801606635478787739790236471630,69
Certhia familiaris578166613784477451599134829013340,12
Certhia brachydactyla12112220
Remiz pendulinus210998613417965110336335510,56
Oriolus oriolus2390
Lanius isabellinus60
Lanius collurio12671135132612571174914753599292230,37
Lanius minor70
Lanius excubitor243357565050181959170,87
Lanius meridionalis110
Lanius senator170
Lanius nubicus10
Garrulus glandarius689721518310389154119912822,35
Perisoreus infaustus161199180171187194703243331,02
Pica pica157124116139116136160152387144,69
Nucifraga caryocatactes741631625120171833522,84
Corvus monedula482696971615452682547210889124,32
Corvus frugilegus95604798991712633391574,7
Corvus corone85875795941057321138252911,96
Corvus corax1321021061049712286666378011,71
Sturnus vulgaris481548174663467154364094460122170926901,21
Sturnus roseus30
Passer domesticus407318275323355248357345934331,25
Passer montanus1471129310531516154417081357594963310,56
Passer montanus/domesticus120
Fringilla coelebs35383773376235863710353731371344806650,49
Fringilla montifringilla22533619404044763632403426181195514490,38
Serinus serinus771216922,9
Carduelis chloris90048514781599331057510071102543090026428,55
Carduelis carduelis3201341781252563192503784210,55
Carduelis spinus179624475116049400135911038676242062129070,44
Carduelis cannabina213244198213195185179229691430,62
Carduelis flavirostris1932435038103909920750,76
Carduelis flammea1366997442194782821769415480117842134993390,16
Carduelis hornemanni79752343378275111388650,13
Interm.Carduelis hornemanni/flammea144211950
Loxia leucoptera929511541320,48
Loxia curvirostra3253427837120454750320,67
Loxia pytyopsittacus623733289140,45
Carpodacus erythrinus41522516219623425314412326620,5
Pinicola enucleator3144306214771110980,07
Pyrrhula pyrrhula3550117035332502346252562216896297600,85
Coccothraustes coccothraustes19021028940145836838791391551,7
Calcarius lapponicus1010141091818167420,12
Plectrophenax nivalis1127867640203334850,15
Emberiza leucocephala20
Emberiza citrinella1768186914932012162115851659869034600,53
Emberiza cia10
Emberiza hortulana3319207371992620180,69
Emberiza rustica476653599122261720412611887120,1
Emberiza pusilla36229111071800
Emberiza aureola70
Emberiza schoeniclus791879116132852573416264546625151815960,63
Emberiza melanocepohala100
Miliaria calandra611320
Pheucticus ludovicianus10

 

Stora Fjäderägg

Žiedavimas Švedijoje. Stora Fjäderägg žiedavimo stoties duomenys
Rūšis Švedijoje
1911-2005
Stora Fjäderägg
1984-2005
Stora Fjäderägg
1984-2005 %
Stora Fjäderägg
1984-2005
VISO:98498371585611,61166002
2006 m. duomenys
Anas platyrhynchos50779101
Melanitta fusca612101,6310
Mergus serrator507112,1711
Mergus merganser230050,225
Accipiter gentilis2160240,024
Accipiter nisus16574730,4476
Falco tinnunculus3607840,014
Falco columbarius2410210,8722
Falco subbuteo915101,0910
Tetrao tetrix1445181,2518
Charadrius hiaticula1903430,023
Calidris minuta767020,032
Calidris temminckii229210,041
Calidris alpina20752710010
Philomachus pugnax1559040,034
Lymnocryptes minimus109520,182
Gallinago gallinago1200090,089
Gallinago media33010,32
Scolopax rusticola177110,061
Tringa erythropus28310,351
Tringa totanus1583840,034
Tringa nebularia98510,11
Tringa glareola315005180,0118
Actitis hypoleucos23623160,0716
Arenaria interpres578240,074
Phalaropus lobatus43510,231
Larus ridibundus194295909
Larus canus89836100,0110
Larus fuscus2706430,013
Larus marinus1598510,011
Sterna caspia2909520,012
Sterna hirundo53386202
Sterna paradisaea3119190,039
Columba palumbus501540,084
Streptopelia turtur3812,631
Cuculus canorus1405574,0660
Surnia ulula2184381,7438
Glaucidium passerinum3212240,7524
Asio flammeus101630,33
Aegolius funereus299544451,49447
Upupa epops2114,761
Jynx torquilla25783750,2976
Picus canus84930,353
Dendrocopos major13627172112,631723
Dendrocopos minor3072170,5517
Picoides tridactylus5729216,0893
Alauda arvensis647620,032
Hirundo rustica110489380,0344
Delichon urbica51752290,0634
Anthus hodgsoni9222,222
Anthus trivialis738193780,51391
Anthus gustavi111001
Anthus pratensis448384641,03469
Anthus cervinus79450,635
Anthus petrosus1852540,024
Motacilla flava124410690,0670
Motacilla alba1217924390,36500
Bombycilla garrulus188367013,72701
Troglodytes troglodytes782961250,16130
Prunella modularis1377996070,44651
Prunella atrogularis111001
Erithacus rubecula73413942710,584561
Luscinia luscinia1524460,046
Luscinia megarhynchos303103
Luscinia svecica7779420432,632082
Tarsigur cyanurus8112,51
Phoenicurus ochruros278080,299
Phoenicurus phoenicurus13317323941,82482
Saxicola rubetra455283310,73334
Oenanthe oenanthe333416561,97662
Turdus torquatus41871,677
Turdus merula1054451610,15176
Turdus pilaris6628012241,851244
Turdus philomelos10936212261,121252
Turdus iliacus4760833657,073402
Turdus viscivorus1981683,4371
Locustella naevia558820,042
Locustella fluviatilis42210,241
Acrocephalus schoenobaenus1390991440,1147
Acrocephalus dumetorum15531,943
Acrocephalus palustris3231140,014
Acrocephalus scirpaceus374971260,0126
Hippolais icterina21945350,1637
Sylvia nisoria338830,094
Sylvia curruca1007467350,73775
Sylvia communis874822410,28246
Sylvia borin10707312271,151275
Sylvia atricapilla928234790,52507
Phylloscopus trochiloides4969018,1590
Phylloscopus borealis3625,562
Phylloscopus proregulus4037618,8677
Phylloscopus inornatus3667420,2278
Phylloscopus schwarzi3438,823
Phylloscopus sibilatrix201831090,54110
Phylloscopus collybita544659321,71972
Phylloscopus trochilus1020062368193,6138799
Regulus regulus648814462717,1348652
Muscicapa striata7062119252,731981
Ficedula parva3019401,3242
Ficedula hypoleuca70732216750,241716
Aegithalos caudatus3073621737,072273
Parus montanus365664171,14418
Parus cinctus232410,041
Parus ater6694511641,741173
Parus caeruleus52405928370,542843
Parus major62808422970,372490
Certhia familiaris2901323728,182531
Oriolus oriolus3912,561
Lanius isabellinus6116,671
Lanius collurio599292360,39241
Lanius excubitor1959834,2488
Garrulus glandarius1199110,011
Pica pica1523810,011
Nucifraga caryocatactes1833180,9819
Corvus corone2113860,036
Sturnus vulgaris221709707
Passer montanus5949630,013
Fringilla coelebs1344808360,62892
Fringilla montifringilla11955183276,978403
Carduelis chloris309002550,83288
Carduelis spinus20621215610,761605
Carduelis flavirostris992020,022
Carduelis flammea213499171318,0218415
Carduelis hornemanni38862235,74226
Interm.Carduelis hornemanni/flammea195001
Loxia leucoptera4137217,4372
Loxia curvirostra47502956,21295
Loxia pytyopsittacus891465,1647
Carpodacus erythrinus123262942,39307
Pinicola enucleator111093302,97331
Pyrrhula pyrrhula8962929903,343029
Calcarius lapponicus1674513,0552
Plectrophenax nivalis334820,062
Emberiza citrinella869031080,12113
Emberiza hortulana2620220,8422
Emberiza rustica118878987,55906
Emberiza pusilla180126,6713
Emberiza aureola7114,291
Emberiza schoeniclus25151811900,471271