Kepurė

DS žiedavimas

© 2017 GVA

 Paukščių žiedavimas. D.Straševičius

D. Straševičiaus žieduoti paukščiai

Čia pateikiami asmeniniai Dariaus Straševičiaus žiedavimo Lietuvoje ir Švedijoje duomenys, pagauti svetur žieduoti paukščiai ir kitose šalyse rasti Dariaus Straševičiaus žieduoti paukščiai.

D. Straševičiaus žiedavimo Švedijoje duomenys
Rūšis Švedijoje
1911-2004
DS 2001-2004 m. (kiekis) DS 2001-2005 m. (%) DS 2001-2005 m. (viso)
Spalvomis paryškinti įdomesni žiedavimo atvejai, kiekiai, rūšys arba didesnis žieduotų paukščių procentas
Accipiter nisus1617210,0061
Tringa totanus1567920,0132
Larus canus8860020,0022
Picus canus76710,1301
Dendrocopos major1325030,0237
Hirundo rustica10882520,0022
Anthus trivialis71013230,03223
Anthus pratensis4173740,0107
Motacilla alba120743120,01012
Bombycilla garrulus1735140,0235
Prunella modularis131456240,01847
Erithacus rubecula713091950,013110
Luscinia svecica76853970,126102
Phoenicurus phoenicurus13111360,0056
Saxicola rubetra4501630,0073
Turdus merula10313040,0044
Turdus pilaris6569680,0128
Turdus philomelos107195120,01114
Turdus iliacus46633130,02814
Acrocephalus schoenobaenus136747100,00711
Sylvia curruca98614110,01112
Sylvia communis8558010,0011
Sylvia borin104841320,03132
Sylvia atricapilla8943410,0011
Phylloscopus trochiloides48610,2063
Phylloscopus sibilatrix1983910,0051
Phylloscopus collybita51864230,04439
Phylloscopus trochilus9964775280,053546
Regulus regulus61512610,00025
Muscicapa striata6956940,0064
Ficedula hypoleuca69684518000,2581818
Parus montanus36023300,08339
Parus ater6621630,0058
Parus caeruleus499905870,017131
Parus major6037832660,044433
Certhia familiaris2766530,0113
Lanius collurio5917630,0053
Garrulus glandarius1183720,0175
Pica pica1507810,0072
Passer montanus5813910,0021
Fringilla coelebs131343310,02432
Fringilla montifringilla116933180,01518
Carduelis chloris20646830,40284
Carduelis spinus198588700,03577
Carduelis flammea2017151650,082422
Carduelis hornemanni377510,0261
Carpodacus erythrinus1218260,0496
Pyrrhula pyrrhula87413420,04848
Emberiza citrinella85244800,094110
Emberiza hortulana261120,0772
Emberiza rustica11761180,15319
Emberiza schoeniclus2460521820,074230
Viso:77582738240,0364520
Pranešimai apie D. Straševičiaus Lietuvoje žieduotų paukščių radimą svetur
Rūšis Žiedas Žieduotas Žiedavimo vieta Lytis Išperėtas Rastas Radimo vieta Šalis Aplinkybės Dienos Atstumas (km)
Cygnus olor91011989 07 22Kruonis, Kaišiadorys19891990 01 27Šešuoliai, UkmergėLietuvapaleistas 90 02 0618965
Cygnus olor91001989 07 23KaišiadorysM<19881993 01 16KaunasLietuvaGyvas127328
Cygnus olor91121989 07 23KaišiadorysM<19881991 03 17KaunasLietuvaGyvas60228
1994 02 15KaunasLietuvaGyvas166828
Cygnus olor91181989 07 23Neprėkšta, Kaišiadorys19891990 01 14Elektrėnai, TrakaiLietuvaGyvas, sugautas17525
Cygnus olor91101989 08 14Neprėkšta, Kaišiadorys19891989 10 22Čiobiškis, ŠirvintosLietuvaGyvas6913
Cygnus olor91201989 08 14Neprėkšta, Kaišiadorys19891989 10 22Čiobiškis, ŠirvintosLietuvaGyvas6913
1990 02 26KaunasLietuvaGyvas19630
Cygnus olor91221989 08 14Neprėkšta, Kaišiadorys19891989 10 22Čiobiškis, ŠirvintosLietuvaGyvas6913
Cygnus olor91231989 08 14Neprėkšta, Kaišiadorys19891989 10 22Čiobiškis, ŠirvintosLietuvaGyvas6913
1993 02 24ElblagLenkijaGyvas1290344
1993 12 18KaunasLietuvaGyvas158735
Cygnus olor91401990 05 23Rumšiškės, Kaišiadorys<19901990 12 31KlaipėdaLietuvaGyvas222218
Cygnus olor91521991 01 15Rumšiškės, KaišiadorysM<19901993 03 09KaunasLietuvaGyvas78421
1994 02 22KaunasLietuvaGyvas113421
1994 03 13KaunasLietuvaGyvas115321
Cygnus olor91531991 01 15Rumšiškės, KaišiadorysF19901992 01 13KaunasLietuvaGyvas36321
Cygnus olor99531991 03 24Rumšiškės, Kaišiadorys19901993 01 30Darzini, RigaLatvijaGyvas678224
1995 01 08Dole, RigaLatvijaGyvas1386219
1995 01 14Dole, RigaLatvijaGyvas1392219
Cygnus olor91251990 06 16Palomenė, KaišiadorysF<19901991 09 19Zickersee, Ruegen, RostockVokietijaGyvas460690
Cygnus olor99541991 03 24Rumšiškės, Kaišiadorys19901996 03 21MarijampolėLietuvaGyvas182466
Cygnus olor99561991 03 24Rumšiškės, Kaišiadorys<19901993 02 04MarijampolėLietuvaGyvas68366
1994 02 18MarijampolėLietuvaGyvas106266
1996 03 02MarijampolėLietuvaGyvas180566
1996 03 21MarijampolėLietuvaGyvas182466
Cygnus olor1A 1081991 06 07Rumšiškės, Kaišiadorys19911992 11 11Gdynia-Plaza, GdanskLenkijaGyvas523365
Cygnus olor1A 1041991 06 08Rumšiškės, Kaišiadorys19901993 01 27KaunasLietuvaGyvas59921
Cygnus olor1A 1431992 05 21TrakaiF19911992 09 11Rybacyj, KaliningradRusijaSergantis, nepaleistas113275
Cygnus olor1A 1231993 11 30KaunasM<19931996 04 08Grossenbrode, Schleswig-HolsteinVokietijaNegyvas, seniai860835
Cygnus olor1A 1241993 11 30KaunasF<19931994 02 19KaunasLietuvaGyvas810
Cygnus olor1A 1261993 11 30KaunasM<19931994 02 19KaunasLietuvaGyvas810
1995 02 01Sopot-Plaza, GdanskLenkijaGyvas428354
1995 02 10Sopot-Plaza, GdanskLenkijaGyvas437354
Larus ridibundus3724321990 06 18Kietaviškės, Kaišiadorys19901990 10 07Groningen- hoornse plas, GroningenOlandijaGyvas1111192
Larus ridibundus3724561990 06 18Kietaviškės, Kaišiadorys19901991 06 07Drachten, FrieslandOlandijaNumuštas auto3541221
Larus ridibundus3724621990 06 18Kietaviškės, Kaišiadorys19901991 10 06HamburgVokietijaGyvas475960
Larus ridibundus3724911990 06 18Kietaviškės, Kaišiadorys19901990 11 03Kappeln-Ellenberg, Schleswing-HolsteinVokietijaGyvas138941
1990 11 07Kappeln, Schleswing-HolsteinVokietijaGyvas142942
Larus ridibundus3134601991 06 22Kietaviškės, Kaišiadorys19911994 01 17HamburgVokietijaGyvas940960
Larus ridibundus3134701991 06 22Kietaviškės, Kaišiadorys19911994 01 16Landgoed de Hoort, Noord-BrabantOlandijaGyvas9391328
1996 07 02Budel-Dorplein, Noord-BrabantOlandijaNegyvas18371328
Larus ridibundus3134801991 06 22Kietaviškės, Kaišiadorys19911991 12 10Piesberger, Weser-EmsVokietijaGyvas1711128
Larus ridibundus3788191991 06 22Kietaviškės, Kaišiadorys19911993 03 16Decharge de la Tienne, Viriat, AinPrancūzijaGyvas6331657
1993 03 20Decharge de la Tienne, Viriat, AinPrancūzijaGyvas6371657
Larus ridibundus3788221991 06 22Kietaviškės, Kaišiadorys19911993 08 22London-Hyde Park, LondonDidžioji BritanijaGyvas7921682
Larus ridibundus3136201994 06 11Kietaviškės, Kaišiadorys19941995 02 27Woehrder see, Nuernberg, MittelfrankenVokietijaGyvas2611089
Larus ridibundus3136791994 06 11Kietaviškės, Kaišiadorys19941995 06 05Kolobrzeg-Plaza, KoszalinLenkijaGyvas359588
Larus ridibundus3136841994 06 11Kietaviškės, Kaišiadorys19941994 11 22Highcliffe, DorsetDidžioji BritanijaGyvas1641815
1995 02 20Highcliffe, DorsetDidžioji BritanijaGyvas2541815
Larus ridibundus4054841994 06 11Kietaviškės, Kaišiadorys19941995 01 03Aasee, MuensterVokietijaGyvas2061168
Larus ridibundus4055841994 06 11Kietaviškės, Kaišiadorys19941996 02 20Shorenam-by-sea, SussexDidžioji BritanijaGyvas6191722
1996 03 13Shorenam-by-sea, SussexDidžioji BritanijaGyvas6411722
Larus ridibundus4055881994 06 11Kietaviškės, Kaišiadorys19941994 09 23Emmapolderdijk, GroningenOlandijaGyvas1041171
Larus ridibundus4057231994 06 11Kietaviškės, Kaišiadorys19941995 11 26Utrecht-Park de Watertoren, UtrechtOlandijaGyvas5331320
Parus majorPE 72091988 03 18Rumšiškės, Kaišiadorys<19881989 01 23Sternberk, OlomoucČekijaPagautas katės311697
Parus majorEL 29991989 10 15Rumšiškės, KaišiadorysM19891990 10 14Neringos st., Kuršių NerijaLietuvaGyvas364179
Sturnus vulgarisP 0004281989 05 15Rumšiškės, Kaišiadorys19891989 12 15Oostende, West-VlaanderenBelgijaNušautas2141441
Sturnus vulgarisP 0054801990 05 13Rumšiškės, Kaišiadorys19901990 11 04Dudzele, West-VlaanderenBelgijaNušautas1751449
Sturnus vulgarisP 0197071992 05 16Rumšiškės, Kaišiadorys19921996 03 27Noreikiškės, KaunasLietuvaNegyvas141124
D. Straševičiaus Lietuvoje sugauti žieduoti paukščiai
Rūšis Žiedas Žieduotas Žiedavimo vieta Lyt. Išperėtas Rastas Radimo vieta Aplinkybės Dienos Atstumas (km)
Cygnus olor90171/95181985 03 05Elektrėnai, Trakai, Lietuva19841990 01 20Vievis, TrakaiGyvas12
1993 11 30KaunasGyvas319242
Cygnus olor73271986 01 12Kaunas, LietuvaM<19851993 11 30KaunasGyvas28790
Cygnus olor73541986 01 12Kaunas, LietuvaF<19851993 11 30KaunasGyvas28790
Cygnus olor73551986 01 12Kaunas-Šančiai, LietuvaF<19851989 07 23KaisiadorysGyvas128828
Cygnus olor70351987 01 29Elektrėnai, Trakai, LietuvaF<19851993 11 23Elektrėnai, TrakaiGyvas28550
Cygnus olor75401987 01 03Elektrėnai, Trakai, LietuvaM<19851989 07 23KaišiadorysGyvas93217
Cygnus olor78311987 02 05Kaunas-Šančiai, Lietuva19861991 01 15Rumšiškės, KaišiadorysGyvas144014
Cygnus olor77721987 03 14Elektrėnai, Trakai, Lietuva19861990 06 18Rumšiškės, KaišiadorysGyvas11923
Cygnus olor77081987 12 27Elektrėnai, Trakai, Lietuva<19861993 04 18Salotė, VilniusGyvas193935
Cygnus olor80781988 01 03Kaunas, Lietuva19871993 11 30KaunasGyvas21580
Cygnus olor79831988 01 06Kaunas-Šančiai, Lietuva<19861990 01 29Rumšiškės, KaišiadorysGyvas75414
Cygnus olor79961988 01 08Kaunas-Šančiai, LietuvaF<19861989 05 11Rumšiškės, KaišiadorysGyvas48914
1989 10 15Rumšiškės, KaišiadorysGyvas64614
Cygnus olor76561988 01 27Kaunas-Šančiai, Lietuva19861991 03 24MarijampolėGyvas115258
Cygnus olor76541988 01 27Kaunas-Šančiai, LietuvaM<19861989 07 23KaišiadorysGyvas54328
Cygnus olor81471988 03 13Elektrėnai, Trakai, LietuvaF<19871989 06 03Rumšiškės, KaišiadorysGyvas44729
1989 06 04Rumšiškės, KaišiadorysGyvas44829
Cygnus olor84641988 09 23Trakai, LietuvaM<19871993 04 07TrakaiGyvas16570
Cygnus olor81831988 12 26Kaunas-Šančiai, Lietuva19881991 03 24MarijampolėGyvas81858
Cygnus olor88731989 01 28Kaunas-Šančiai, Lietuva19881991 06 08Rumšiškės, KaišiadorysGyvas86114
Cygnus olor89731989 09 10Vievis, Trakai, Lietuva19891990 05 23Rumšiškės, KaišiadorysGyvas25540
Cygnus olor89741989 09 10Vievis, Trakai, Lietuva19891990 05 23Rumšiškės, KaišiadorysGyvas25540
Cygnus olor89751989 09 10Vievis, Trakai, Lietuva19891990 05 20Rumšiškės, KaišiadorysGyvas25240
Cygnus olor89041989 12 27Kaunas-Šančiai, Lietuva19881989 10 02Rumšiškės, KaišiadorysGyvas24814
Cygnus olor93011989 12 27Kaunas-Šančiai, Lietuva19881990 04 25Rumšiškės, KaišiadorysGyvas11914
Cygnus olor93071989 12 27Kaunas-Šančiai, LietuvaF19881990 01 29Rumšiškės, KaišiadorysGyvas3314
Cygnus olor93221989 12 27Kaunas-Šančiai, Lietuva19891994 04 19Rumšiškės, KaišiadorysGyvas11314
Cygnus olor93241989 12 27Kaunas-Šančiai, LietuvaM<19881990 01 29Rumšiškės, KaišiadorysGyvas3314
Cygnus olor93291989 12 27Kaunas-Šančiai, Lietuva19891990 01 29Rumšiškės, KaišiadorysGyvas3314
Cygnus olor93841989 12 27Kaunas-Šančiai, Lietuva19891990 05 06Rumšiškės, KaišiadorysGyvas13014
Cygnus olor93861989 12 27Kaunas-Šančiai, Lietuva19891991 06 08Rumšiškės, KaišiadorysGyvas52814
Cygnus olor94361990 01 03Kaunas-Šančiai, LietuvaM<19881990 08 06Rumšiškės, KaišiadorysGyvas21514
Cygnus olor94581990 01 03Kaunas-Šančiai, Lietuva19891991 03 24MarijampolėGyvas44558
Cygnus olor95021990 01 04Vilnius, LietuvaM<19881994 02 15VilniusGyvas15030
1994 12 15VilniusGyvas17970
Cygnus olor97321990 10 25Girionys, Kaunas, Lietuva<19891993 11 23Elektrėnai, TrakaiGyvas112536
Cygnus olor92901991 02 02Kėdainiai, Lietuva19901991 06 08Rumšiškės, KaišiadorysGyvas12651
Cygnus olor98651991 02 03Elektrėnai, Trakai, Lietuva19901993 11 23Elektrėnai, TrakaiGyvas10310
Cygnus olor98661991 02 03Elektrėnai, Trakai, Lietuva19901994 03 12VilniusGyvas113339
Cygnus olor99481991 02 07Kaunas, Lietuva<19901993 11 30KaunasGyvas10270
Cygnus olor98221991 02 19Kaunas-Šančiai, Lietuva19901991 06 08Rumšiškės, KaišiadorysGyvas10914
Cygnus olor99781991 03 12Kaunas, Lietuva19901993 11 30KaunasGyvas9940
Cygnus olor99941991 03 21Kaunas-Senamiestis, Lietuva19901991 06 08Rumšiškės, KaišiadorysGyvas7922
Cygnus olor80161991 08 10Grigiškės, Trakai, Lietuva19911992 05 21TrakaiGyvas28510
Cygnus olor1A0171991 12 22Kaunas, Lietuva19911993 11 30KaunasGyvas7090
Cygnus olor1A0321991 12 27Kaunas, Lietuva19911993 11 30KaunasGyvas7040
Cygnus olor1A0421991 12 27Kaunas, Lietuva19911993 11 30KaunasGyvas7040
Cygnus olor95631992 01 26Kaunas, LietuvaF19911993 11 30KaunasGyvas6740
Cygnus olor94071992 02 11Vilnius, Lietuva19911994 12 06VilniusGyvas10290
Cygnus olor1A4211992 12 31Kaunas, LietuvaM19901993 11 23Elektrėnai, TrakaiGyvas32744
Cygnus olor1A4551993 01 15Kaunas, Lietuva19921993 11 30KaunasGyvas3190
Cygnus olor1A4741993 01 16Kaunas, LietuvaF19921993 11 30KaunasGyvas3180
Cygnus olor1A4771993 01 16Kaunas, LietuvaF<19911993 11 30KaunasGyvas3180
Cygnus olor1A2401993 01 31Elektrėnai, Trakai, LietuvaM<19911993 11 23Elektrėnai, TrakaiGyvas2960
Cygnus olor1A2431993 01 31Elektrėnai, Trakai, LietuvaF19911993 04 23Pilaitė, VilniusGyvas8235
Cygnus olor1A3601993 01 31Kaunas, LietuvaM<19911993 11 30KaunasGyvas3030
Cygnus olor1A3891993 03 15Kaunas, LietuvaM<19911993 11 30KaunasGyvas2600
Cygnus olorAP4872+72681985 02 02Sopot, Gdansk, LenkijaM<19841986 01 12Elektrėnai, TrakaiGyvas393
1988 02 05Elektrėnai, TrakaiGyvas393
1993 11 23Elektrėnai, TrakaiGyvas3216393
Cygnus olorAP69951988 01 16Sopot-Plaza, Gdansk, LenkijaM19871990 09 25Rumšiškės, KaišiadorysGyvas983366
Cygnus olorAP40721988 07 12Jez Ptasi raj , Gdansk, LenkijaF19871989 12 24KaunasGyvas531343
1990 01 29Rumšiškės, KaišiadorysGyvas566352
Cygnus olorAP4963+JE741988 07 19Jez Necko, Augustow, Suwalki, LenkijaF19871989 05 23Rumšiškės, KaišiadorysGyvas308132
Larus ridibundus2091581989 06 04Kietaviškės, Kaišiadorys, Lietuva19891989 07 06Rumšiškės, KaišiadorysNegyvas3226
Larus ridibundus3104741988 06 02Gargždai, Klaipėda, Lietuva19881989 05 04Rumšiškės, KaišiadorysNegyvas336206
Larus ridibundus3799461993 06 16Kaunas, Lietuva19931994 06 11Rumšiškės, KaišiadorysNegyvas3601
Larus ridibundus3264591992 06 06Kietaviškės, Kaišiadorys, Lietuva19921993 06 10Rumšiškės, KaišiadorysNegyvas36926
Larus ridibundusU4697931988 06 12Ulila, Tartu, Estija19881989 06 25Rumšiškės, KaišiadorysNegyvas378420
Larus ridibundusU4641931988 04 12Voiste, Parnu, Estija<19881989 07 06Rumšiškės, KaišiadorysNegyvas450378
Larus ridibundus2635341987 06 15Babtai, Kaunas, Lietuva19871989 04 14Rumšiškės, KaišiadorysNegyvas66941
Larus ridibundus2507281986 06 11Zatyšiai, Jonava, Lietuva19861989 04 14Rumšiškės, KaišiadorysNegyvas103822
Larus ridibundus2072131983 06 16Žuvintas, Alytus, Lietuva19831990 06 19Kietaviškės, KaišiadorysNegyvas256072
Parus majorZH 84891989 12 04Rumšiškės, Kaišiadorys, LietuvaM<19891990 01 26Rumšiškės, KaišiadorysGyvas531
Parus majorZH 84641989 11 24Rumšiškės, Kaišiadorys, LietuvaM<19891990 01 30Rumšiškės, KaišiadorysGyvas671
Parus majorZH 84601989 11 24Rumšiškės, Kaišiadorys, LietuvaF<19891990 02 07Rumšiškės, KaišiadorysGyvas751
Parus majorZH 84591989 11 24Rumšiškės, Kaišiadorys, LietuvaM<19891990 02 11Rumšiškės, KaišiadorysGyvas791
Parus majorZH 84461989 11 21Rumšiškės, Kaišiadorys, LietuvaM<19891990 01 28Rumšiškės, KaišiadorysGyvas1291
Parus majorPE 71941988 12 12Rumšiškės, Kaišiadorys, LietuvaM<19881990 01 27Rumšiškės, KaišiadorysGyvas4111
Parus majorPE 71921988 12 11Rumšiškės, Kaišiadorys, LietuvaF<19881990 01 29Rumšiškės, KaišiadorysGyvas4141
Parus majorFZ 08031987 06 26Kačiarginė, Kaunas, LietuvaM<19871992 11 30Rumšiškės, KaišiadorysGyvas198433
Riparia ripariaZH 92871989 06 28Rumšiškės, Kaišiadorys, Lietuva19891993 05 31Rumšiškės, KaišiadorysGyvas14330
Pranešimai apie D. Straševičiaus Švedijoje žieduotų paukščių radimą svetur
Rūšis Žiedas Žieduotas Žiedavimo vieta Lytis Išperėtas Rastas Radimo vieta Šalis Aplinkybės Dienos Atstumas (km)
Carduelis spinusBU060142001 08 12Rödånäs, Vindeln, Västerbotten, ŠvedijaM<20002002 02 26Werda, Karl-Marx-StadtVokietijaNegyvas1981580
Ficedula hypoleucaBX552462002 06 28Gallejaure, Glommersträsk, Pite Lappmark, ŠvedijaPULL2002 07 25Gallejaure, Glommersträsk, Pite LappmarkŠvedijaNegyvas27< 10
Ficedula hypoleucaBX554402002 07 04Vidsel Flyg., Vidsel, Pite Lappmark, ŠvedijaPULL2003 05 03Åträsk, Lillpite, NorrbottenŠvedijaNegyvas30360
Ficedula hypoleucaBX633962003 06 24Holmlund, Vindeln, Västerbotten, ŠvedijaPULL2003 08 26Bingsmarken, Skurup, SkåneŠvedijaGyvas631024
Parus major2KK273872003 06 18Harrselsfors, Vindeln, Västerbotten, ŠvedijaPULL2003 11 05Harrselsfors, Vindeln, VästerbottenŠvedijaNegyvas140< 10
Ficedula hypoleucaBY889572003 06 26Vidsel Flyg., Vidsel, Pite Lappmark, ŠvedijaPULL2004 05 05Sa Dragonera, MallorcaIspanijaGyvas3143131
Emberiza scoeniclus1EN225642004 09 11Anumark, Umeå, Västerbotten, ŠvedijaF20042004 11 09Casone, Pombia, NovaraItalijaGyvas592153
Dendrocopos major44349051999 03 03Granvägen, Sävar, Västerboten, ŠvedijaM19982005 02 20Granvägen, Sävar, VästerbotenŠvedijaGyvas2183< 10
Parus caeruleus1EN227822005 02 20Sävar, Umeå, Västerbotten, ŠvedijaM20042005 04 10Sävar, Umeå, VästerbottenŠvedijaNegyvas490
Carduelis flammeaCB632142005 10 03Täfteå, Umeå, Västerbotten, ŠvedijaM20052005 10 04Hillskär, Holmsund, VästerbottenŠvedijaGyvas118
Parus major2KL641882006 06 16Tomtebo, Umeå, Västerbotten, ŠvedijaPULL2005 12 08Fällforsån, Umeå, VästerbottenŠvedijaNegyvas17515
Dendrocopos major40767342005 02 20Granvägen, Sävar, Västerbotten, ŠvedijaM20042006 03 09Granvägen, Sävar, Sörbyn, VästerbotenŠvedijaGyvas373< 10
Larus canus71754512004 06 30Yttertavle, Umeå, Västerbotten, Švedija20042006 03 13Vinkhuizen-West, GroningenOlandijaGyvas6121416
Pranešimai apie D. Straševičiaus Švedijoje rastus žieduotus paukščius
Rūšis Žiedas Žieduotas Žiedavimo vieta Lytis Išperėtas Rastas Radimo vieta Šalis Aplinkybės Dienos Atstumas (km)
Hydrobates pelagicus99113161995 08 18Stiabarm, Nolsoy, Fearoerne, Danija<19941997 07 23Sudur urd, Nolsoy, FearoerneDanijaNegyvas7050
Larus ridibundus61484711997 07 08Trutögern, Holmsund, Västerboten, Švedija19971998 05 20Lasarettsdammen, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas31618
1999 07 18Lasarettsdammen, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas75018
Larus ridibundus61313851992 11 03Pildammsparken, Malmö, Skone, Švedija<19921998 05 20Lasarettsdammen, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas20241001
1998 05 28Lasarettsdammen, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas20321001
Larus ridibundusAA05191996 02 14Langelinie, Köpenhamn, Sjaelland, Danija19951998 05 27Lasarettsdammen, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas834998
1999 04 23Lasarettsdammen, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas1164998
1999 04 26Lasarettsdammen, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas1167998
Larus ridibundus61484791997 07 08Trutögern, Holmsund, Västerboten, Švedija19971998 05 28Lasarettsdammen, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas32418
Larus ridibundus3558675 + E21998 11 08Bovensingel, Kampen, Ovirijssel, Olandija19971999 06 16Lasarettsdammen, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas2201502
1999 06 18Lasarettsdammen, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas2221502
1999 07 18Lasarettsdammen, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas2521502
2001 04 22Lasarettsdammen, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas8761502
2001 11 25Park de Watertoren, UtrechtOlandijaGyvas1113
2004 04 24Lasarettsdammen, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas19931502
Larus ridibundusAA0118 + JF81994 02 16Damhussöen, Köpenhamn, Sjaelland, DanijaM<19911995 01 27Christianshavns Vold, SjaellandDanijaGyvas346
1995 03 30Gentofte SÖ, Gentofte, SjaellandDanijaGyvas380
1996 04 13Damhussöen, Köpenhamn, SjaellandDanijaGyvas394
1997 02 22Damhussöen, Köpenhamn, SjaellandDanijaGyvas736
1997 12 20Damhussöen, Köpenhamn, SjaellandDanijaGyvas1038
1998 02 10Damhussöen, Köpenhamn, SjaellandDanijaGyvas1098
1998 11 18Damhussöen, Köpenhamn, SjaellandDanijaGyvas1370
1998 12 19Damhussöen, Köpenhamn, SjaellandDanijaGyvas1402
1999 02 18Damhussöen, Köpenhamn, SjaellandDanijaGyvas1827
1999 06 16Lasarettsdammen, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas1946999
Larus ridibundusFN096611998 02 26Swinoujscie, Szczecin, LenkijaF<19971999 06 17Lasarettsdammen, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas4761154
Larus ridibundus61342931995 07 07Lillbådan, Holmsund, Västerboten, Švedija19951999 07 18Lasarettsdammen, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas151218
Larus ridibundus61644381997 07 02Sladan, Piteå, Norrbotten, ŠvedijaPULL2000 04 27Lasarettsdammen, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas1030188
Larus ridibundusAA04801996 02 13Langelinie, Köpenhamn, Sjaelland, Danija19952000 04 26Lasarettsdammen, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas1535998
Larus ridibundusFN143782000 03 11Wladyslawowo, Gdansk, Lenkija<19992000 04 27Lasarettsdammen, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas471010
Larus ridibundus61926322000 06 28Lillklyvögern, Holmsund, Västerboten, ŠvedijaPULL2002 04 22Lasarettsdammen, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas56415
2004 04 22Lasarettsdammen, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas139515
Anas platyrhynchos90A719832005 09 18Umeå, ŠvedijaM2+2006 03 26UmeåŠvedijaGyvas189< 10
Anas platyrhynchos90A719822005 09 18Umeå, ŠvedijaM102006 03 26UmeåŠvedijaGyvas189< 10
Anas platyrhynchos90A719752005 09 10Umeå, ŠvedijaM102005 10 22UmeåŠvedijaGyvas42< 10
Anas platyrhynchos90A719742005 09 10Umeå, ŠvedijaM102005 10 22UmeåŠvedijaGyvas42< 10
2006 03 26UmeåŠvedijaGyvas197< 10
Anas platyrhynchos90A719722005 09 10Umeå, ŠvedijaM102006 03 26UmeåŠvedijaGyvas197< 10
Anas platyrhynchos90A719692005 09 10Umeå, ŠvedijaM102006 03 26UmeåŠvedijaGyvas197< 10
Anas platyrhynchos90A719612005 09 05Umeå, ŠvedijaM102006 03 26UmeåŠvedijaGyvas202< 10
Anas platyrhynchos90A719602005 09 05Umeå, ŠvedijaM102006 03 26UmeåŠvedijaGyvas202< 10
Anas platyrhynchos90A719592005 09 01Umeå, ŠvedijaM102006 03 03UmeåŠvedijaGyvas183< 10
Anas platyrhynchos90A719582005 09 01Umeå, ŠvedijaM102006 03 26UmeåŠvedijaGyvas206< 10
Anas platyrhynchos90A719532005 09 01Umeå, ŠvedijaM102006 03 26UmeåŠvedijaGyvas206< 10
Anas platyrhynchos90A719502005 09 01Umeå, ŠvedijaM102006 03 26UmeåŠvedijaGyvas206< 10
Anas platyrhynchos90A538132002 02 06 Umeå, Västerboten, ŠvedijaM<20002004 06 08Mariehem, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas853< 10
2005 02 26Lasarettsdammen, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas1117< 10
Anas platyrhynchos90A538042002 02 04Umeå, Västerboten, ŠvedijaM<20002005 02 26Lasarettsdammen, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas1119< 10
Carduelis spinus93619092006 04 23Vosselaar, Antwerpen, BelgijaM2+2006 04 23UmeåŠvedijaGyvas361653
Carduelis chloris2KK640902002 09 13Fabriksviken, Hörnefors, Västerboten, ŠvedijaM<20022003 06 11Carlshem, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas27130
Carduelis chloris2KK890932004 05 27Fabriksviken, Hörnefors, Västerboten, ŠvedijaM<20022004 06 01Carlshem, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas530
Emberiza scoeniclus1EL358762005 09 04Danielsten, Bureå, Västerboten, ŠvedijaM20052005 09 20Täfteå, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas1694
Cygnus cygnusEJ 3261995 08 15Liminka, Oulu, Suomija19951995 12 03JyllandDanija110
1995 12 10JyllandDanija117
1995 12 17JyllandDanija124
1996 01 08Limburg, LimbourgBelgija146
1996 02 01Limburg, LimbourgBelgija170
1996 02 09Limburg, LimbourgBelgija178
1996 02 13Limburg, LimbourgBelgija182
1996 03 21Limburg, LimbourgBelgija218
1996 05 01VärmlandŠvedija259
1996 09 17VoulijokiSuomija398
1996 11 05Weser-EMSVokietija447
1996 12 01Weser-EMSVokietija473
1996 12 04Weser-EMSVokietija476
1996 12 07Weser-EMSVokietija479
1996 12 09Weser-EMSVokietija481
1996 12 10Weser-EMSVokietija482
1996 12 11Weser-EMSVokietija483
1996 12 14Weser-EMSVokietija486
1996 12 22Weser-EMSVokietija494
1996 12 28Noord-BrabantOlandija500
1997 02 08UtrechtOlandija570
1997 02 14GelderlandOlandija576
1997 02 15GelderlandOlandija577
1997 02 16GelderlandOlandija578
1997 02 17GelderlandOlandija579
1997 02 18GelderlandOlandija580
1997 04 01ÖrebroŠvedija624
1997 04 05KopparbergŠvedija628
1997 05 17LumijokiSuomija670
1997 05 26KarlöSuomija679
1997 12 14GelderlandOlandija883
1997 12 19GelderlandOlandija888
1997 12 20GelderlandOlandija889
1997 12 28GelderlandOlandija898
1998 01 10GelderlandOlandija911
1998 01 24GelderlandOlandija925
1998 05 23OulunsaloSuomija1045
1998 10 17JakobstadSuomija1192
1999 01 24GelderlandOlandija1291
1999 01 30GelderlandOlandija1297
1999 02 07GelderlandOlandija1306
1999 02 28GelderlandOlandija1327
1999 03 12GelderlandOlandija1340
2000 01 15GelderlandOlandija1652
2002 04 21PosioSuomija2479
2003 01 18GelderlandOlandija2751
2004 01 05Noord-BrabantOlandija2869
2004 01 10Noord-BrabantOlandija2874
2004 01 12Noord-BrabantOlandija2876
2004 01 16Noord-BrabantOlandija2880
2004 01 20Noord-BrabantOlandija2884
2004 01 25Noord-BrabantOlandija2889
2004 02 14GelderlandOlandija2908
2005 10 04Degernäs, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas3439271
Cygnus cygnusEJ1593 + 7S761996 08 23Kenttaperä, Kemijärvi, Suomija19961996 11 06Söderfors, UpplandŠvedijaGyvas
1996 12 01Gylling nes, odder, JyllandDanijaGyvas
1997 05 11Backsjön, Delsbo, HälsinglandŠvedijaGyvas
1998 01 29Allingåbro, Alling Å-dal, JyllandDanijaGyvas
1998 02 26Allingåbro, Alling Å-dal, JyllandDanijaGyvas
1998 03 07Allingåbro, Alling Å-dal, JyllandDanijaGyvas
1998 03 15Allingåbro, Alling Å-dal, JyllandDanijaGyvas
1998 11 21Norsminde fjord, Århus, JyllandDanijaGyvas
2000 04 23Dgernäs, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas1338566
Ficedula hypoleucaXU 5..62005 09 01Greifswalder Oie, Rostock, VokietijaF102006 06 11Tomtebo, Umeå, VästerbotenŠvedijaPeri1126283
Carduelis spinusS 8005092005 02 26Stara Boleslav, Praha, ČekijaM2+2006 04 29Tomtebo, Umeå, VästerbotenŠvedijaGyvas1552427